پیام مدیر عامل

به نام خالق هستی

 

بخش ساختمان شامل مسكن، بناهای اداری، تجاری و صنعتی، اماكن فرهنگی، تفريحی و اقامتی، اماكن ورزشی، بيمارستانی و ...، راهها، فرودگاهها و بنادر؛ یکی از مهمترین زیرساختها و عوامل ایجاد اشتغال و توسعه پایدار در هر منطقه می باشد و نزدیک به نيمی از تشكيل سرمايه ثابت ناخالص داخلی را به خود اختصاص می دهد.

رونق و حرکت این بخش، به سرعت و در عرصه های مختلف اجتماعی و اقتصادی تأثیرگذار بوده و موجب به حرکت درآمدن چرخهای اقتصاد و افزایش پویایی و نشاط جامعه می گردد.

شركت مهندسی و ساختمانی صبا نفت(سهامی خاص)، در سال یک هزارو سیصد و هشتاد و یک با هدف فعالیت در بخش ساختمان تأسيس و پس از طی مراحل رشد و توسعه، اکنون به يكی از شركت های بزرگ و فعال ساختمانی در سطح كشور تبديل شده است.

مدیریت و کارکنان این شرکت با توجه آگاهانه به توسعه پایدار و تعالی سازمانی؛ تلاش دارند تا پرانگیزه و استوارتر از گذشته، همچنان مطمئن و سنجیده گام بردارند. کیفیت مطلوب و هزینه معقول در زمان مناسب، تعریفی است که ما از انجام پروژه داریم.

شرکت مهندسی و ساختمانی صبا نفت بر اساس مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم انداز متعالی خود و با توجه به ارزشها؛ ضمن رعایت اصول و استانداردهای علمی و مهندسی و فراتر از آن، با همکاری بهترین مهندسین مشاور و پیمانکاران تراز اول، امكان ارائه و انجام هرگونه مشاوره، طراحی، اجرا، نظارت، سرمايه گذاری يا مشاركت در بخشهای مختلف ساختمانی را دارا میباشد.

 

مدیر عامل                                     

 

freebuild

تماس با ما

تماس با ما : 8-88600633-021
ایمیل : info@sabanaft.com

freebuild

آدرس

تهران، میدان شیخ بهایی
خیابان ونک غربی، شماره 172

ما را دنبال کنید